E-mail : info@multitransmed.pl
   Telefon kontaktowy : +48 605 997 997

zobacz
najnowsze realizacje

Transport chorych

Transport międzymiastowy chorych w Polsce (tylko na długich – międzymiastowych  – dystansach) i poza granicami kraju

Oferta przewozu chorych w Polsce

adresowana jest do instytucji oraz do pacjentów indywidualnych. Multi Trans-Med zapewnia międzymiastowy transport medyczny chorych z wypadków do szpitali, z domu do szpitala lub kliniki oraz między szpitalami. Zajmujemy się również przewozem chorych na dializy i do badań klinicznych. Obecnie przewozimy pacjentów tylko na dłuższych dystansach, poza Krakowem.

Transport chorych poza Polską

Co zrobić w sytuacji wypadku lub pogorszenia stanu zdrowia za granicą? Jeśli masz wykupione ubezpieczenie wyjazdowe, należy  skontaktować się ze swoim ubezpieczycielem, w przeciwnym razie możesz skorzystać z oferty Multi Trans-Med – nasi ratownicy medyczni zapewnią komfortowy transport do domu lub przewóz do szpitala, w razie potrzeby także pod opieką lekarza. Możemy też pomóc w sprowadzeniu Twojego uszkodzonego samochodu do kraju. Tego typu pomoc drogowa za granicą oferowana jest przez zaprzyjaźnioną z Multi Trans-Med firmą autopomocy.

Repatriacja

Zapewniamy również przewóz chorych z terenu Polski do innych państw.  Dowieziemy Cię do miejsca przeznaczenia bezpiecznie i pod fachową opieką ratownika i/lub lekarza.

Nasze karetki pogotowia są w pełni dostosowane do komfortowego przewozu osoby chorej oraz osoby towarzyszącej. Profesjonalne wyposażenie ambulansów (tlen, defibrylator, respirator, laryngoskopy, nosze, fotele do przenoszenia chorych nie poruszających się samodzielnie) umożliwia bezpieczny transport pacjentów nawet w ciężkim stanie medycznym oraz ewentualne pojęcie nagłej akcji ratunkowej. Naszą flotę stanowią samochody Mercedes Sprinter oraz Volkswagen LT i T4, oceniane jako bezpieczne, stabilne i komfortowe dla pacjentów.

 

Masz pytania odnośnie transportu chorych?

Skontaktuj się z nami!

 

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości

    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności